RB8532-50-0M3
RB8532-50-0M3
Part NumberRB8532-50-0M3
Detailed Description
RB8532-50-0M3 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package16
Number of Lines3
Inductance @ Frequency330µH @ 1kHz
Current Rating (Max)50A
DC Resistance (DCR) (Max)1.2mOhm (Typ)