RB6522-50-0M3
RB6522-50-0M3
Part NumberRB6522-50-0M3
Detailed Description
RB6522-50-0M3 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package60
Number of Lines2
Inductance @ Frequency250µH @ 400Hz
Current Rating (Max)50A
DC Resistance (DCR) (Max)0.9mOhm (Typ)