RB8532-25-0M9
RB8532-25-0M9
Part NumberRB8532-25-0M9
Detailed Description
RB8532-25-0M9 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package32
Number of Lines3
Inductance @ Frequency940µH @ 400Hz
Current Rating (Max)25A
DC Resistance (DCR) (Max)3mOhm (Typ)