RB6132-25-0M5
RB6132-25-0M5
Part NumberRB6132-25-0M5
Detailed Description
RB6132-25-0M5 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package64
Number of Lines3
Inductance @ Frequency470µH @ 400Hz
Current Rating (Max)25A
DC Resistance (DCR) (Max)2.4mOhm (Typ)