RB6122-50-0M3
RB6122-50-0M3
Part NumberRB6122-50-0M3
Detailed Description
RB6122-50-0M3 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package64
Number of Lines2
Inductance @ Frequency250µH @ 400Hz
Current Rating (Max)50A
DC Resistance (DCR) (Max)900mOhm (Typ)