RB6522-25-0M6
RB6522-25-0M6
Part NumberRB6522-25-0M6
Detailed Description
RB6522-25-0M6 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package50
Number of Lines2
Inductance @ Frequency640µH @ 400Hz
Current Rating (Max)25A
DC Resistance (DCR) (Max)2.6mOhm (Typ)