RB8532-36-0M8
RB8532-36-0M8
Part NumberRB8532-36-0M8
Detailed Description
RB8532-36-0M8 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package16
Number of Lines3
Inductance @ Frequency830µH @ 400Hz
Current Rating (Max)36A
DC Resistance (DCR) (Max)2.3mOhm (Typ)