RB6122-25-0M6
RB6122-25-0M6
Part NumberRB6122-25-0M6
Detailed Description
RB6122-25-0M6 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package90
Number of Lines2
Inductance @ Frequency640µH @ 400Hz
Current Rating (Max)25A
DC Resistance (DCR) (Max)2.7mOhm (Typ)