RB6132-50-0M2
RB6132-50-0M2
Part NumberRB6132-50-0M2
Detailed Description
RB6132-50-0M2 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package32
Number of Lines3
Inductance @ Frequency180µH @ 1kHz
Current Rating (Max)50A
DC Resistance (DCR) (Max)0.9mOhm (Typ)