RB6132-36-0M4
RB6132-36-0M4
Part NumberRB6132-36-0M4
Detailed Description
RB6132-36-0M4 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package32
Number of Lines3
Inductance @ Frequency420µH @ 400Hz
Current Rating (Max)36A
DC Resistance (DCR) (Max)1.4mOhm (Typ)