RB6522-36-0M5
RB6522-36-0M5
Part NumberRB6522-36-0M5
Detailed Description
RB6522-36-0M5 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package60
Number of Lines2
Inductance @ Frequency450µH @ 400Hz
Current Rating (Max)36A
DC Resistance (DCR) (Max)1.5mOhm (Typ)