101V15T330MN4W
101V15T330MN4W
Part Number101V15T330MN4W
Detailed Description
101V15T330MN4W - Product Attributes
Part StatusActive
Capacitance33pF
Tolerance±20%
Voltage - Rated100V
Temperature CoefficientT
Operating Temperature-55°C ~ 125°C
FeaturesHigh Q, Low Loss, Low Profile, Single Layer
Package / CaseNonstandard SMD
Size / Dimension0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Height - Seated (Max)-
Thickness (Max)0.008" (0.20mm)