DFSG-33-0002
DFSG-33-0002
Part NumberDFSG-33-0002
Detailed Description
DFSG-33-0002 - Product Attributes
Part StatusActive
Current Rating (Amps)10A
DC Resistance (DCR)30mOhm
Ratings-
Operating Temperature-25°C ~ 100°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)