DFSG-33-0001
DFSG-33-0001
Part NumberDFSG-33-0001
Detailed Description
DFSG-33-0001 - Product Attributes
Part StatusActive
Current Rating (Amps)5A
DC Resistance (DCR)70mOhm
Ratings-
Operating Temperature-25°C ~ 100°C
Supplier Device Package-
Size / Dimension1.299" L x 1.299" W (33.00mm x 33.00mm)