DLFL-0147-35C5
DLFL-0147-35C5
Part NumberDLFL-0147-35C5
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / CaseRadial
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
DLFL-0147-35C5 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package10
ManufacturerSchurter Inc.
SeriesDLFL
PackagingBulk
Part StatusActive
Filter Type-
Number of Lines2
Current Rating (Max)35A
DC Resistance (DCR) (Max)5.3mOhm
Voltage Rating - DC-
Voltage Rating - AC440V
Operating Temperature-25°C ~ 100°C
Ratings-
Approvals-
Features-
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)