DLFL-0147-25D2
DLFL-0147-25D2
Part NumberDLFL-0147-25D2
Datasheet
Package / CaseRadial
Detailed Description
DLFL-0147-25D2 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package10
Number of Lines2
Current Rating (Max)25A
DC Resistance (DCR) (Max)10mOhm
Voltage Rating - DC-
Voltage Rating - AC440V
Operating Temperature-25°C ~ 100°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension1.969" L x 1.969" W (50.00mm x 50.00mm)