DLFL-0132-45D2
DLFL-0132-45D2
Part NumberDLFL-0132-45D2
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / CaseNonstandard
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
DLFL-0132-45D2 - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package2
ManufacturerSchurter Inc.
SeriesDLFL
PackagingBulk
Part StatusActive
Filter Type-
Number of Lines2
Current Rating (Max)45A
DC Resistance (DCR) (Max)6mOhm
Voltage Rating - DC-
Voltage Rating - AC440V
Operating Temperature-25°C ~ 100°C
Ratings-
Approvals-
Features-
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension3.150" L x 3.150" W (80.00mm x 80.00mm)