CRA04S08310K0FTD |
Vishay Dale, 10k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, CRA04 |
View |
CRA04S0831K00FTD |
Vishay Dale, 1k Ohm ±1% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, CRA04 |
View |
CRA04S08310K0FTD |