NZ2520SHA-80M-END5302A
NZ2520SHA-80M-END5302A
Part NumberNZ2520SHA-80M-END5302A
Detailed Description
NZ2520SHA-80M-END5302A - Product Attributes
TypeXO (Standard)
Frequency80MHz
FunctionStandby (Power Down)
OutputCMOS
Voltage - Supply1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability±100ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Current - Supply (Max)9mA
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)
Current - Supply (Disable) (Max)-
NZ2520SHA-80M-END5302A - Related Products
More >>
NZ2520SHA-60M-END5301A NDK America, Inc., 60MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad, NZ2520SHA View
NZ2520SHA-50M-END5359A NDK America, Inc., 50MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad, NZ2520SHA View
NZ2520SHA-80M-END5302A NDK America, Inc., 80MHz XO (Standard) CMOS Oscillator 1.8V ~ 3.3V Standby (Power Down) 1008 (2520 Metric), 4 PC Pad, NZ2520SHA View