NZ2520SB-22.5792MHZ-RNA3046A
NZ2520SB-22.5792MHZ-RNA3046A
Part NumberNZ2520SB-22.5792MHZ-RNA3046A
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case4-SMD, No Lead
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
NZ2520SB-22.5792MHZ-RNA3046A - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Oscillators
Datasheet
Standard Package3000
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNZ2520SB
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeXO (Standard)
Frequency22.5792MHz
FunctionStandby (Power Down)
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability-
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max)5mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)