NT3225SA-19.200000MHZ
NT3225SA-19.200000MHZ
Part NumberNT3225SA-19.200000MHZ
Detailed Description
NT3225SA-19.200000MHZ - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Oscillators
Datasheet
Standard Package2000
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNT3225SA
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeVCTCXO
Frequency19.2MHz
Function-
OutputClipped Sine Wave
Voltage - Supply2.8V
Frequency Stability±2.5ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-30°C ~ 75°C
Current - Supply (Max)1.5mA
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.039" (1.00mm)
Current - Supply (Disable) (Max)-
NT3225SA-19.200000MHZ - Related Products
More >>
NT3225SA-19.200000MHZ NDK America, Inc., 19.2MHz VCTCXO Clipped Sine Wave Oscillator 2.8V 4-SMD, No Lead, NT3225SA View