EXB-U28470JX |
Panasonic Electronic Components, 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, EXB |
View |
EXB-U28470JX |