EXB-U28270JX |
Panasonic Electronic Components, 27 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, EXB |
View |
EXB-U28330JX |
Panasonic Electronic Components, 33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, EXB |
View |
EXB-U28390JX |
Panasonic Electronic Components, 39 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, EXB |
EXB-U28270JX |