ECS-100AX-184
ECS-100AX-184
Part NumberECS-100AX-184
Detailed Description
ECS-100AX-184 - Product Attributes
TypeXO (Standard)
Frequency18.432MHz
Function-
OutputTTL
Voltage - Supply5V
Frequency Stability±100ppm
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature0°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)30mA
Size / Dimension0.821" L x 0.520" W (20.86mm x 13.20mm)
Height - Seated (Max)0.200" (5.08mm)