4606X-104-221/331L
4606X-104-221/331L
Part Number 4606X-104-221/331L
Description RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 220, 330 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Dual Terminator 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 6-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4606X-104-221/331L - Product Attributes
Part Status Active
Circuit Type Dual Terminator
Resistance (Ohms) 220, 330
Tolerance ±2%
Number of Resistors 8
Number of Pins 6
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 6-SIP
Size / Dimension 0.598" L x 0.098" W (15.19mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)