4604X-102-332LF
4604X-102-332LF
Part Number 4604X-102-332LF
Description RES ARRAY 2 RES 3.3K OHM 4SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 3.3k Ohm ±2% 300mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 4-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4604X-102-332LF - Product Attributes
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 3.3k
Tolerance ±2%
Number of Pins 4
Power Per Element 300mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 4-SIP
Size / Dimension 0.398" L x 0.098" W (10.11mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)