4608X-102-220LF
4608X-102-220LF
Part Number 4608X-102-220LF
Description RES ARRAY 4 RES 22 OHM 8SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 22 Ohm ±1Ohm 300mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±250ppm/°C 8-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4608X-102-220LF - Product Attributes
Circuit Type Isolated
Resistance (Ohms) 22
Tolerance ±1Ohm
Number of Pins 8
Power Per Element 300mW
Temperature Coefficient ±250ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 8-SIP
Size / Dimension 0.798" L x 0.098" W (20.27mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)