YC124-JR-0730RL |
Yageo, 30 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, YC124 |
View |
YC124-JR-0710KL |
Yageo, 10k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, YC124 |
View |
YC124-JR-0747RL |
Yageo, 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, YC124 |
YC124-JR-0730RL |