YC124-JR-0724RL |
Yageo, 24 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, YC124 |
View |
YC124-JR-0747RL |
Yageo, 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, YC124 |
View |
YC124-JR-07330RL |
Yageo, 330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, YC124 |
YC124-JR-0724RL |