RAVF164DJT22R0 |
Stackpole Electronics Inc, 22 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, RAVF |
View |
RAVF164DJT22R0 |