P1004-174
P1004-174
Part Number P1004-174
Description POTENTIOMETER 100K 10% 1/4W
Package / Case
Unit Price Request a Quote
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 0.25W, 1/4W Solder Lug