NX3225SA-24MHZ-EXS00A-CS07532
NX3225SA-24MHZ-EXS00A-CS07532
Part NumberNX3225SA-24MHZ-EXS00A-CS07532
Detailed Description
NX3225SA-24MHZ-EXS00A-CS07532 - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Crystals
Standard Package1
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNX3225SA
PackagingCut Tape (CT)
Part StatusActive
TypeMHz Crystal
Frequency24MHz
Frequency Stability-
Frequency Tolerance-
Load Capacitance9pF
ESR (Equivalent Series Resistance)100 Ohms
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 150°C
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)