NX3225GA-14.7456M-STD-CRG-2
NX3225GA-14.7456M-STD-CRG-2
Part NumberNX3225GA-14.7456M-STD-CRG-2
Detailed Description
NX3225GA-14.7456M-STD-CRG-2 - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Crystals
Datasheet
Standard Package3000
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNX3225GA
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
TypeMHz Crystal
Frequency14.7456MHz
Frequency Stability±30ppm
Frequency Tolerance±20ppm
Load Capacitance8pF
ESR (Equivalent Series Resistance)80 Ohms
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)
NX3225GA-14.7456M-STD-CRG-2 - Related Products
More >>
NX3225GA-14.7456M-STD-CRG-2 NDK America, Inc., 14.7456MHz ±20ppm Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead, NX3225GA View