NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00525
Part NumberNX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00525
Manufacturer
Description
Package / Case2-SMD, No Lead
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00525 - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Crystals
Standard Package3000
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNX3215SA
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
TypekHz Crystal (Tuning Fork)
Frequency32.768kHz
Frequency Stability-
Frequency Tolerance-
Load Capacitance6pF
ESR (Equivalent Series Resistance)70 kOhms
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 85°C
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case2-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.059" W (3.20mm x 1.50mm)
Height - Seated (Max)0.035" (0.90mm)
NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00525 - Related Products
More >>
NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00523 NDK America, Inc., 32.768kHz Crystal 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead, NX3215SA View
NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00529 NDK America, Inc., 32.768kHz Crystal 7pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead, NX3215SA View
NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00525 NDK America, Inc., 32.768kHz Crystal 6pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead, NX3215SA View
NX3215SA-32.768KHZ-EXS00A-MU00526 NDK America, Inc., 32.768kHz Crystal 12.5pF 70 kOhms 2-SMD, No Lead, NX3215SA View