NT5032BA-26M-NSC5118F
NT5032BA-26M-NSC5118F
Part NumberNT5032BA-26M-NSC5118F
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case10-SMD, No Lead
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
NT5032BA-26M-NSC5118F - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Oscillators
Datasheet
Standard Package100
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNT5032BA
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
Base ResonatorCrystal
TypeTCXO
Frequency26MHz
FunctionEnable/Disable
OutputCMOS
Voltage - Supply3.3V
Frequency Stability-
Absolute Pull Range (APR)-
Operating Temperature-40°C ~ 105°C
Current - Supply (Max)6mA
Ratings-
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case10-SMD, No Lead
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)0.083" (2.10mm)
Current - Supply (Disable) (Max)-
NT5032BA-26M-NSC5118F - Related Products
More >>
NT5032BA-19.2M-NSC5118F NDK America, Inc., 19.2MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead, NT5032BA View
NT5032BA-26M-NSC5118F NDK America, Inc., 26MHz TCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 10-SMD, No Lead, NT5032BA View