M27/367-01 |
API Delevan Inc., 220nH Unshielded Inductor 7A 8mOhm Max Nonstandard, Military, MIL-PRF-27/367, MIL4922 |
View |
M27/367-11 |
API Delevan Inc., 1.5µH Unshielded Inductor 4.45A 20mOhm Max Nonstandard, Military, MIL-PRF-27/367, MIL4922 |
View |
M27/367-11 |
API Delevan Inc., 2.7µH Unshielded Wirewound Inductor 5.03A 14mOhm Max Nonstandard, Military, MIL-PRF-27/370, MIL8532 |
M27/367-01 |
API Delevan Inc., 33µH Unshielded Inductor 1.33A 222mOhm Max Nonstandard, Military, MIL-PRF-27/367, MIL4922 |