DKIH-3458-32D7-NK
DKIH-3458-32D7-NK
Part NumberDKIH-3458-32D7-NK
Detailed Description
DKIH-3458-32D7-NK - Product Attributes
Number of Lines4
Current Rating (Max)32A
Voltage Rating - DC760V
Voltage Rating - AC760V
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension2.283" Dia (58.00mm)
Height (Max)1.220" (31.00mm)