DKIH-3452-32D7-NK
DKIH-3452-32D7-NK
Part NumberDKIH-3452-32D7-NK
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / CaseHorizontal, 8 PC Pin
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
DKIH-3452-32D7-NK - Product Attributes
Categories Filters / Common Mode Chokes
Datasheet
Standard Package20
ManufacturerSchurter Inc.
Series*
Part StatusActive
Filter Type-
Number of Lines4
Current Rating (Max)32A
Voltage Rating - DC500V
Voltage Rating - AC500V
Operating Temperature-40°C ~ 100°C
Ratings-
Approvals-
Features-
Mounting TypeThrough Hole
Size / Dimension2.087" Dia (53.00mm)
Height (Max)1.220" (31.00mm)