B39431R0900U410
B39431R0900U410
Part NumberB39431R0900U410
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case6-SMD
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
B39431R0900U410 - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Resonators
Datasheet
Standard Package1
ManufacturerQualcomm (RF360 - A Qualcomm & TDK Joint Venture)
SeriesB39431
PackagingCut Tape (CT)
Part StatusActive
TypeSAW
Frequency433.92MHz
Frequency Stability-
Frequency Tolerance±75kHz
Features-
Impedance50 Ohms
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case6-SMD
Size / Dimension0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Height0.043" (1.09mm)