4607X-101-104LF
4607X-101-104LF
Part Number 4607X-101-104LF
Description RES ARRAY 6 RES 100K OHM 7SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 100k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 6 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 7-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4607X-101-104LF - Product Attributes
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 100k
Tolerance ±2%
Number of Pins 7
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 7-SIP
Size / Dimension 0.698" L x 0.098" W (17.73mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)