4605X-101-181LF
4605X-101-181LF
Part Number 4605X-101-181LF
Description RES ARRAY 4 RES 180 OHM 5SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 180 Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 5-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4605X-101-181LF - Product Attributes
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 180
Tolerance ±2%
Number of Pins 5
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 5-SIP
Size / Dimension 0.498" L x 0.098" W (12.65mm x 2.49mm)
Height - Seated (Max) 0.200" (5.08mm)