4309R-101-222LF
4309R-101-222LF
Part Number 4309R-101-222LF
Description RES ARRAY 8 RES 2.2K OHM 9SIP
Lead Time To be Confirmed
Detailed Description 2.2k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 9-SIP
Payment Methods
Delivery Services
4309R-101-222LF - Product Attributes
Circuit Type Bussed
Resistance (Ohms) 2.2k
Tolerance ±2%
Number of Resistors 8
Resistor Matching Ratio -
Resistor-Ratio-Drift 50 ppm/°C
Number of Pins 9
Power Per Element 200mW
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package 9-SIP
Size / Dimension 0.884" L x 0.085" W (22.45mm x 2.16mm)
Height - Seated (Max) 0.195" (4.95mm)