YC164-JR-0720KL |
Yageo, 20k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, YC164 |
View |
YC164-JR-073K9L |
Yageo, 3.9k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, YC164 |
View |
YC164-JR-0720KL |