RAVF164DJT2K20 |
Stackpole Electronics Inc, 2.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals, RAVF |
View |
RAVF104DJT33R0 |
Stackpole Electronics Inc, 33 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals, RAVF |
View |
RAVF164DJT2K20 |