NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS08207
NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS08207
Part NumberNX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS08207
Detailed Description
NX3225SA-32MHZ-EXS00A-CS08207 - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Crystals
Standard Package1
ManufacturerNDK America, Inc.
SeriesNX3225SA
PackagingCut Tape (CT)
Part StatusActive
TypeMHz Crystal
Frequency32MHz
Frequency Stability-
Frequency Tolerance-
Load Capacitance10pF
Operating Mode-
Operating Temperature-
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)0.024" (0.60mm)