NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS07553 |
NDK America, Inc., 24MHz Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
View |
NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS08664 |
NDK America, Inc., 24MHz Crystal 8pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
View |
NX2016SA-16MHZ-EXS00A-CS07826 |
NDK America, Inc., 16MHz Crystal 8pF 200 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-24.576M-EXS00A-CS08743 |
NDK America, Inc., 24.576MHz Crystal 20pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-24MHZ-EXS00A-CS11335 |
NDK America, Inc., 24MHz ±30ppm Crystal 6pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-32M-EXS00A-CS06465 |
NDK America, Inc., 32MHz Crystal 10pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-26M-STD-CZS-1 |
NDK America, Inc., 26MHz ±15ppm Crystal 8pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-50MHZ-EXS00A-CS08483 |
NDK America, Inc., 50MHz Crystal 8pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-48MHZ-EXS00A-CS08673 |
NDK America, Inc., 48MHz Crystal 10pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-48MHZ-EXS00A-CS05517 |
NDK America, Inc., 48MHz Crystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-48M-EXS00A-CS05517 |
NDK America, Inc., 48MHz ±10ppm Crystal 7pF 40 Ohms 4-SMD, No Lead, NX2016SA |
NX2016SA-48M-EXS00A-CS05517 |