ECS-250-12-30BQ-ADS-TR
ECS-250-12-30BQ-ADS-TR
Part NumberECS-250-12-30BQ-ADS-TR
Manufacturer
Description
Datasheet
Package / Case4-SMD, No Lead
Unit PriceRequest a Quote
Lead TimeTo be Confirmed
Detailed Description
ECS-250-12-30BQ-ADS-TR - Product Attributes
Categories Crystals, Oscillators, Resonators / Crystals
Datasheet
Standard Package1000
ManufacturerECS Inc.
SeriesECX-53BQ
PackagingTape & Reel (TR)
Part StatusActive
TypeMHz Crystal
Frequency25MHz
Frequency Stability±100ppm
Frequency Tolerance±25ppm
Load Capacitance12pF
ESR (Equivalent Series Resistance)30 Ohms
Operating ModeFundamental
Operating Temperature-40°C ~ 125°C
RatingsAEC-Q200
Mounting TypeSurface Mount
Package / Case4-SMD, No Lead
Size / Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max)0.033" (0.85mm)
ECS-250-12-30BQ-ADS-TR - Related Products
More >>
ECS-250-12-30BQ-ADS-TR ECS Inc., 25MHz ±25ppm Crystal 12pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead, ECX-53BQ View