CPPLT4-HT56T
CPPLT4-HT56T
Part NumberCPPLT4-HT56T
Detailed Description
CPPLT4-HT56T - Product Attributes
Available Frequency Range1MHz ~ 133MHz
FunctionEnable/Disable
OutputTTL
Voltage - Supply5V
Frequency Stability±100ppm
Frequency Stability (Total)-
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth-
Current - Supply (Max)45mA
Size / Dimension0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Height - Seated (Max)0.220" (5.60mm)