CLF1G0035S-100,112
CLF1G0035S-100,112
Part NumberCLF1G0035S-100,112
Datasheet
Package / CaseSOT467B
Detailed Description
CLF1G0035S-100,112 - Product Attributes
Transistor TypeHEMT
Frequency3GHz
Gain12dB
Voltage - Test50V
Current Rating (Amps)-
Noise Figure-
Current - Test330mA
Power - Output100W
Voltage - Rated150V