CLF1G0035-50,112
CLF1G0035-50,112
Part NumberCLF1G0035-50,112
Datasheet
Package / CaseSOT467C
Detailed Description
CLF1G0035-50,112 - Product Attributes
Transistor TypeHEMT
Frequency3GHz
Gain11.5dB
Voltage - Test50V
Current Rating (Amps)-
Noise Figure-
Current - Test150mA
Power - Output50W
Voltage - Rated150V